Mystic Festival 2024

Jeszcze nie opadł kurz, który wznieciliście swoim tańcem pod scenami, a my już proponujemy zajęcie miejsca przy barierkach na przyszłorocznej edycji festiwalu – 4-dniowe karnety Blind Bird oraz VIP już trafiły do sprzedaży.


Mystic Festival 2024 odbędzie się w Gdańsku, Stoczni, na doskonale już wam znanym terenie, od 5 do 8 czerwca. Karnety na to wydarzenie właśnie trafiły do sprzedaży, w dwóch, ściśle limitowanych wariantach:

  • 4-dniowe karnety Blind Bird – cena 699 zł (obowiązuje do 30.09 lub do wyczerpania puli)
  • 4-dniowe karnety VIP – cena 1299 zł (obowiązuje do wyczerpania puli).

Wiecie już, co będziecie robić na początku czerwca 2024 roku? My wiemy – zaprosimy was na kolejną edycję Mystic Festival. Jeśli zamierzacie być z nami, zachęcamy, by nie zwlekać z kupnem karnetów. Po pierwsze dlatego, że liczba miejsc na Warm Up Day będzie znowu ograniczona, a po drugie dlatego, że nas też dotykają ekonomiczne turbulencje, z inflacją i skokowym wzrostem kosztów energii oraz transportu na czele, więc taniej już nie będzie – a w przypadku 4-dniowych karnetów Blind Bird udało nam się wciąż utrzymać tegoroczną cenę karnetu.


Do zobaczenia w Gdańsku!

Zobacz również:

Slipknot + Jinjer, Vended / 7.08.2022 / Gdańsk-Sopot

Zamaskowana ekstrema z Iowy wystąpi w naszym kraju 7 sierpnia 2022 roku, w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Towarzyszyć im będzie ukraińska grupa Jinjer oraz młody skład Vended. SLIPKNOT (USA) Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot