Mystic Festival 2024

Jeszcze nie opadł kurz, który wznieciliście swoim tańcem pod scenami, a my już proponujemy zajęcie miejsca przy barierkach na przyszłorocznej edycji festiwalu – 4-dniowe karnety Blind Bird oraz VIP już trafiły do sprzedaży.


Mystic Festival 2024 odbędzie się w Gdańsku, Stoczni, na doskonale już wam znanym terenie, od 5 do 8 czerwca. Karnety na to wydarzenie właśnie trafiły do sprzedaży, w dwóch, ściśle limitowanych wariantach:

  • 4-dniowe karnety Blind Bird – cena 699 zł (obowiązuje do 30.09 lub do wyczerpania puli)
  • 4-dniowe karnety VIP – cena 1299 zł (obowiązuje do wyczerpania puli).

Wiecie już, co będziecie robić na początku czerwca 2024 roku? My wiemy – zaprosimy was na kolejną edycję Mystic Festival. Jeśli zamierzacie być z nami, zachęcamy, by nie zwlekać z kupnem karnetów. Po pierwsze dlatego, że liczba miejsc na Warm Up Day będzie znowu ograniczona, a po drugie dlatego, że nas też dotykają ekonomiczne turbulencje, z inflacją i skokowym wzrostem kosztów energii oraz transportu na czele, więc taniej już nie będzie – a w przypadku 4-dniowych karnetów Blind Bird udało nam się wciąż utrzymać tegoroczną cenę karnetu.


Do zobaczenia w Gdańsku!

Zobacz również:

ARTMS: Moonshot / 13 X 2024 / Warszawa

ARTMS to podopieczne wytwórni Modhaus i nowy szyld, ale Heejin, Haseul, Kim Lip, Jinsoul i Choerry są fanom k-popu doskonale znane z grupy Loona. Kwintet ARTMS powstał w 2023 roku i po serii

Deep Purple / 17.10.2024 / Spodek, Katowice

Powrót legendy. Trasa nazywa się 1 More Time Tour, ale wierzymy, że to jeszcze nie pożegnanie, bo Deep Purple są w znakomitej formie scenicznej. Przekonamy się o tym już 17 października w Katowicach. Gościem specjalnym