Suho wraca do domu. Trasa Su:Home już we wrześniu zawita do Warszawy

Suho, znany fanom południowokoreańskiej muzyki przede wszystkim jako lider grupy EXO, wyruszył w pierwszą solową trasę koncertową Su:Home. Już 18 września artysta wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.


Suho jest wokalistą, instrumentalistą, autorem piosenek i aktorem, który zdobył popularność jako lider grupy Exo, sprzedającej w Korei Południowej i na całym świecie miliony płyt. W 2020 roku zdecydował się również na karierę solową, którą rozwija teraz, po odbyciu służby wojskowej.

Suho nie tylko tworzy i wykonuje muzykę, był również zaangażowany w kreowanie spektaklu Su:Home. To nie zwykły koncert, lecz zaproszenie fanów do domu artysty, do świata jego emocji i unikalnej wrażliwości.


Pierwsze solowy koncert Suho zagrał w maju br. w Seulu, wykonując nie tylko repertuar ze swoich trzech mini-albumów – „Self-Portrait”, „Grey Suit” i „1 to 3” – ale także największe hity EXO.


Do Polski Suho przyjedzie już 18 września i wystąpi w klubie Stodoła. Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży 26 lipca o 11:00 za pośrednictwem eBilet.pl.

Od 17 lipca (środa), od 11.00 – do 19 lipca (piątek), do 11.00, uruchomiony będzie Fan Club Pre-Order na platformie Weverse.


Ceny biletów:
Loża VIP – 1315 zł
Crazy Front Row + Soundcheck – 770 zł
Crazy Front Row – 655 zł
Miejsca siedzące (balkon) – 399 zł
Płyta – 375 zł

Przeczytaj również

Behemoth prezentuje singiel „I, Scvlptor”

Pierwszy utwór z nowej EPki zespołu jest już dostępny do odsłuchu.Behemoth wrócili z nowym singlem – i to jakim! „I, Scvlptor” to typowy dla pomorskiej Bestii piekielny majestat, ale i coś nowego. Tak złowrogo i upiornie nie brzmieli od paru ładnych lat. Utwór tytułowy zapowiada

Behemoth i Dimmu Borgir wystąpią w Katowicach, gościem specjalnym: Dark Funeral

Katowice zapłoną 25 października. Na koncert zapraszają Mystic Coalition oraz Knock Out Productions.Są jednym z największych zespołów blackmetalowych i naczelnymi ambasadorami polskiej ekstremy na świecie. Behemoth to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Zespół ogłosił niedawno, że już 4 września ukaże się ich